Powrót do Hyde Park

Uwagi i sugestie do strony

Home Forums Hyde Park Uwagi i sugestie do strony

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #209
  daregdareg
  Keymaster

  Będę wdzięczny za wszelkie uwagi oraz sugestie dotyczące funkcjonowania niniejszej strony internetowej.

  Uwagi proszę wpisywać w niniejszym wątku.

   

  Z góry dziękuję

  Darek.

  #264
  daregdareg
  Keymaster

  Sam sobie dodam uwagi 🙂

  1. Wprowadzenie możliwości dołączania zdjęć,

  2. Powiadomienia o nowych wątkach/odpowiedziach na email.

  Obydwie w/w funkcjonalności powinny już działać.
  Pozdrawiam
  Darek.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #267
  PatrykPatryk
  Participant

  #270
  Avatarserwis-bud
  Participant

  Szanowni Państwo, w związku z licznymi prośbami  o wskazanie stanu zaległości Stowarzyszenia wobec naszej firmy Serwis Bud Sp. z o.o. informuję, że saldo na dzień dzisiejszy to 3700 zł plus odsetki. Nadal po za mieszkańcami nikt się z nami nie kontaktował z Zarządu ani nie dokonał Płatności. W dniu dzisiejszym przekazaliśmy sprawę do prawnika w celu złożenia pozwu o zapłatę. Proszę wybaczyć ale tyle miesięcy pisania i proszenia to przesada. Kwota pozwu z kosztami i odsetkami na dzień dzisiejszy to 5963,49 zł . Dziwię się podejściu bo w dzisiejszych warunkach uzyskanie nakazu zapłaty to od 30 do 40 dni i komornik momentalnie zajmie konto.  Z Poważaniem Prezes Zarządu Krzysztof Kryj

  #271
  Avatarserwis-bud
  Participant

  Po ostatnim wpisie nie możemy pomimo zalogowania go „podglądnąć ” oraz dokonać wpisu ??? Panie Adamie Komuny już nie ma Proszę UREGULOWAĆ ZALEGŁOŚCI !!!

  #273
  AvatarAdamJ
  Blocked

  Dzień Dobry Panie Krzysztofie

  Nie wiem co pan robił za komuny ale widzę że coś Panu zostało z tego okresu ponieważ wykonując usługę dla Osiedla Mała Syrenka zachowywał się Pan tak jak zleceniobiorcy traktowali swoich klientów w tym okresie. Panie Krzysztofie chciałbym opisać w kilku słowach w jaki sposób wykonywał Pan usługę na naszym osiedlu za którą Pan bardzo chce otrzymać wynagrodzenie nawet angażując w to sąd  . A więc tak umowę podpisaliśmy na podstawie oferty którą Pan przedstawił będąc na naszym osiedlu, w spotkaniu uczestniczył Pan osobiście- byłem ja oraz dwóch innych sąsiadów. Na spotkaniu  wszystko określiliśmy co byśmy chcieli, żeby było realizowane i na jakim obszarze czyli określenie granic naszej nieruchomości, która była przedmiotem najpierw oferty później umowy- to wszystko było ustalone i wycenione przez Pana. Jeśli chodzi o temat zimy- proszę sobie przypomnieć ile razy  do Pana dzwoniłem żeby Pan przyjechał odśnieżyć czy posypać pachem. Ile telefonów Pan nie odbierał-  pisałem również smsy.

  W okresie wiosna lato jesień uzgodnione zostało w ofercie przedstawionej przez Pana i umowie że będzie Pan sprzątał 2 razy w miesiącu nasze osiedle  i kosił trawę.

  Panie Krzysztofie Nasze osiedle to nie Osiedle Kaliny gdzie trzeba spotykać się co jakiś czas i coś uzgadniać  a ja na etacie żebym pilnował Pana ludzi który nie wiedzieli co mają robić. Po prostu uważam że Pan nie przekazał swoim ludziom co zapisaliśmy w umowie i co zostało ustalone do realizacji. Uważam, że Pan nie podszedł profesjonalnie do tego zlecenia a mam podstawy. W okresie o którym mówimy skąd powstało zadłużenie Pana ludzie byli widziani dwa razy w tym raz była zamiatana nasza ulica i raz koszony trawnik przed placem zabaw .

  Panie Krzysztofie słyszałem również od innego sąsiada że Pana pracownicy byli widziani i utkwili w naszej pamięci jeszcze może ze dwa razy raz jak przyjechali kosić trawę nawet nie wiedzieli gdzie i wykosili sąsiadce na prywatnej posesji która oczywiście zwróciła im uwagę . A ten drugi raz to sąsiad ich widział jak kosili  trawę znajdującą się na działce miasta czyli pas za placem zabaw. Panie Krzysztofie proszę się za stanowić w jaki sposób Pan wykonywał tą usługę i cały czas zarzucanie mi że nie było ze mną kontaktu .A w jakim celu miał być ten kontakt przecież wszystko było uzgodnione .Ale sam Pan wie że nawet jednej próby nie było z Pana strony aby się zemnie skontaktować.  I sam Pan widzi kto tu uprawia komunę w tym okresie  było sławne przysłowie cyt.,, czy się leży czy się stoi to i tak zapłata się należy . Panie Krzysztofie proszę się naprawdę zastanowić komu powinien Pan wystawić  fakturę oraz postawić się na moim miejscu za co ja mam Panu  zapłacić .

  Mam bardzo wielka prośba do wszystkich  sąsiadów proszę mię sprostować jeśli czegoś nie zauważyłem czy jestem w błędzie co do wykonywanej usługi przez Service bud proszę o swoje opinie i uwagi

   

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.