Powrót do Hyde Park

Uwagi i sugestie do strony

Home Forums Hyde Park Uwagi i sugestie do strony

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    daregdareg
    Keymaster

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi oraz sugestie dotyczące funkcjonowania niniejszej strony internetowej.

Uwagi proszę wpisywać w niniejszym wątku.

Z góry dziękuję

Darek.

daregdareg
    Keymaster

Sam sobie dodam uwagi 🙂

1. Wprowadzenie możliwości dołączania zdjęć,

2. Powiadomienia o nowych wątkach/odpowiedziach na email.

Obydwie w/w funkcjonalności powinny już działać.
    Pozdrawiam
    Darek.

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    PatrykPatryk
    Participant

Participant

Szanowni Państwo, w związku z licznymi prośbami  o wskazanie stanu zaległości Stowarzyszenia wobec naszej firmy Serwis Bud Sp. z o.o. informuję, że saldo na dzień dzisiejszy to 3700 zł plus odsetki. Nadal po za mieszkańcami nikt się z nami nie kontaktował z Zarządu ani nie dokonał Płatności. W dniu dzisiejszym przekazaliśmy sprawę do prawnika w celu złożenia pozwu o zapłatę. Proszę wybaczyć ale tyle miesięcy pisania i proszenia to przesada. Kwota pozwu z kosztami i odsetkami na dzień dzisiejszy to 5963,49 zł . Dziwię się podejściu bo w dzisiejszych warunkach uzyskanie nakazu zapłaty to od 30 do 40 dni i komornik momentalnie zajmie konto.  Z Poważaniem Prezes Zarządu Krzysztof Kryj

Participant

Po ostatnim wpisie nie możemy pomimo zalogowania go „podglądnąć ” oraz dokonać wpisu ??? Panie Adamie Komuny już nie ma Proszę UREGULOWAĆ ZALEGŁOŚCI !!!

Blocked

Dzień Dobry Panie Krzysztofie

Nie wiem co pan robił za komuny ale widzę że coś Panu zostało z tego okresu ponieważ wykonując usługę dla Osiedla Mała Syrenka zachowywał się Pan tak jak zleceniobiorcy traktowali swoich klientów w tym okresie. Panie Krzysztofie chciałbym opisać w kilku słowach w jaki sposób wykonywał Pan usługę na naszym osiedlu za którą Pan bardzo chce otrzymać wynagrodzenie nawet angażując w to sąd  . A więc tak umowę podpisaliśmy na podstawie oferty którą Pan przedstawił będąc na naszym osiedlu, w spotkaniu uczestniczył Pan osobiście- byłem ja oraz dwóch innych sąsiadów. Na spotkaniu  wszystko określiliśmy co byśmy chcieli, żeby było realizowane i na jakim obszarze czyli określenie granic naszej nieruchomości, która była przedmiotem najpierw oferty później umowy- to wszystko było ustalone i wycenione przez Pana. Jeśli chodzi o temat zimy- proszę sobie przypomnieć ile razy  do Pana dzwoniłem żeby Pan przyjechał odśnieżyć czy posypać pachem. Ile telefonów Pan nie odbierał-  pisałem również smsy.

W okresie wiosna lato jesień uzgodnione zostało w ofercie przedstawionej przez Pana i umowie że będzie Pan sprzątał 2 razy w miesiącu nasze osiedle  i kosił trawę.

Panie Krzysztofie Nasze osiedle to nie Osiedle Kaliny gdzie trzeba spotykać się co jakiś czas i coś uzgadniać  a ja na etacie żebym pilnował Pana ludzi który nie wiedzieli co mają robić. Po prostu uważam że Pan nie przekazał swoim ludziom co zapisaliśmy w umowie i co zostało ustalone do realizacji. Uważam, że Pan nie podszedł profesjonalnie do tego zlecenia a mam podstawy. W okresie o którym mówimy skąd powstało zadłużenie Pana ludzie byli widziani dwa razy w tym raz była zamiatana nasza ulica i raz koszony trawnik przed placem zabaw .

Panie Krzysztofie słyszałem również od innego sąsiada że Pana pracownicy byli widziani i utkwili w naszej pamięci jeszcze może ze dwa razy raz jak przyjechali kosić trawę nawet nie wiedzieli gdzie i wykosili sąsiadce na prywatnej posesji która oczywiście zwróciła im uwagę . A ten drugi raz to sąsiad ich widział jak kosili  trawę znajdującą się na działce miasta czyli pas za placem zabaw. Panie Krzysztofie proszę się za stanowić w jaki sposób Pan wykonywał tą usługę i cały czas zarzucanie mi że nie było ze mną kontaktu .A w jakim celu miał być ten kontakt przecież wszystko było uzgodnione .Ale sam Pan wie że nawet jednej próby nie było z Pana strony aby się zemnie skontaktować.  I sam Pan widzi kto tu uprawia komunę w tym okresie  było sławne przysłowie cyt.,, czy się leży czy się stoi to i tak zapłata się należy . Panie Krzysztofie proszę się naprawdę zastanowić komu powinien Pan wystawić  fakturę oraz postawić się na moim miejscu za co ja mam Panu  zapłacić .

Mam bardzo wielka prośba do wszystkich  sąsiadów proszę mię sprostować jeśli czegoś nie zauważyłem czy jestem w błędzie co do wykonywanej usługi przez Service bud proszę o swoje opinie i uwagi

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.