Powrót do Uwagi i sugestie do strony

Odpowiedz do: Uwagi i sugestie do strony

Home Forums Hyde Park Uwagi i sugestie do strony Odpowiedz do: Uwagi i sugestie do strony

#273
AvatarAdamJ
Blocked

Dzień Dobry Panie Krzysztofie

Nie wiem co pan robił za komuny ale widzę że coś Panu zostało z tego okresu ponieważ wykonując usługę dla Osiedla Mała Syrenka zachowywał się Pan tak jak zleceniobiorcy traktowali swoich klientów w tym okresie. Panie Krzysztofie chciałbym opisać w kilku słowach w jaki sposób wykonywał Pan usługę na naszym osiedlu za którą Pan bardzo chce otrzymać wynagrodzenie nawet angażując w to sąd  . A więc tak umowę podpisaliśmy na podstawie oferty którą Pan przedstawił będąc na naszym osiedlu, w spotkaniu uczestniczył Pan osobiście- byłem ja oraz dwóch innych sąsiadów. Na spotkaniu  wszystko określiliśmy co byśmy chcieli, żeby było realizowane i na jakim obszarze czyli określenie granic naszej nieruchomości, która była przedmiotem najpierw oferty później umowy- to wszystko było ustalone i wycenione przez Pana. Jeśli chodzi o temat zimy- proszę sobie przypomnieć ile razy  do Pana dzwoniłem żeby Pan przyjechał odśnieżyć czy posypać pachem. Ile telefonów Pan nie odbierał-  pisałem również smsy.

W okresie wiosna lato jesień uzgodnione zostało w ofercie przedstawionej przez Pana i umowie że będzie Pan sprzątał 2 razy w miesiącu nasze osiedle  i kosił trawę.

Panie Krzysztofie Nasze osiedle to nie Osiedle Kaliny gdzie trzeba spotykać się co jakiś czas i coś uzgadniać  a ja na etacie żebym pilnował Pana ludzi który nie wiedzieli co mają robić. Po prostu uważam że Pan nie przekazał swoim ludziom co zapisaliśmy w umowie i co zostało ustalone do realizacji. Uważam, że Pan nie podszedł profesjonalnie do tego zlecenia a mam podstawy. W okresie o którym mówimy skąd powstało zadłużenie Pana ludzie byli widziani dwa razy w tym raz była zamiatana nasza ulica i raz koszony trawnik przed placem zabaw .

Panie Krzysztofie słyszałem również od innego sąsiada że Pana pracownicy byli widziani i utkwili w naszej pamięci jeszcze może ze dwa razy raz jak przyjechali kosić trawę nawet nie wiedzieli gdzie i wykosili sąsiadce na prywatnej posesji która oczywiście zwróciła im uwagę . A ten drugi raz to sąsiad ich widział jak kosili  trawę znajdującą się na działce miasta czyli pas za placem zabaw. Panie Krzysztofie proszę się za stanowić w jaki sposób Pan wykonywał tą usługę i cały czas zarzucanie mi że nie było ze mną kontaktu .A w jakim celu miał być ten kontakt przecież wszystko było uzgodnione .Ale sam Pan wie że nawet jednej próby nie było z Pana strony aby się zemnie skontaktować.  I sam Pan widzi kto tu uprawia komunę w tym okresie  było sławne przysłowie cyt.,, czy się leży czy się stoi to i tak zapłata się należy . Panie Krzysztofie proszę się naprawdę zastanowić komu powinien Pan wystawić  fakturę oraz postawić się na moim miejscu za co ja mam Panu  zapłacić .

Mam bardzo wielka prośba do wszystkich  sąsiadów proszę mię sprostować jeśli czegoś nie zauważyłem czy jestem w błędzie co do wykonywanej usługi przez Service bud proszę o swoje opinie i uwagi